Ініціюємо розробку планів на випадок збільшення захворюваності на коронавірус

15.06.2020

На випадок зростання захворюваності на коронавірус мають бути розроблені справедливі плани реагування. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що нові заходи на випадок зростання захворюваності на коронавірус мают бути справедливими та однаковими для всіх.

«Умови карантину мають бути справедливі для всіх, без винятків. Тільки солідарна боротьба, без «велюрового» блату дасть можливість пройти карантини швидко та з найменшими економічними втратами», – наголосив Олександр Мазурчак.

За його словами, у разі зростання захворюваності на COVID-19 має бути чіткий план.

«Влада втрачає контроль над поширюванням ковіду. Існує ризик, що у деяких регіонах будуть повертати більш жорсткі вимоги до громадян та функціонування бізнесу. Тому «Наш край» ініціює розробку та ухвалення громадами локальних планів для впровадження та дотримання карантину на випадок другої хвилі ковіду», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він повідомив, що цей план також стане у нагоді й у разі наступних пандемій.

«Громади мають на основі рекомендацій ВООЗ та Уряду, із залученням місцевих медиків, правоохоронців і експертів розробити план запровадження та поступового зняття карантинних заходів», – переконаний Олександр Мазурчак.

Як відомо, більшість експертів, у тому числі й закордонних, прогнозують з високою ймовірністю другу хвилі Covid-19.

Теги: ,