Депутат Миколаївської міської ради Сергій Кантор звинуватив Сєнкевича в маніпуляціях при розподілі бюджету

Депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Кантор заявив, що мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, замість вирішення накопичених проблем, за бюджетні кошти готується до виборів. Про це він розповів під час сесії міської ради 17 червня.

Кантор висловив обурення тим, яким чином депутати повинні проголосувати за перерозподіл бюджету, якщо міський голова обіцяв, що будуть врегульовані питання по ремонту футбольної школи та міського стадіону.

«Яким чином можна розглядати, не врегулювавши інші питання? У тому числі питання по дитячій футбольній школі, фінансування якої було обіцяно, а також установка теплового пункту на міському стадіоні, і питання, які були підняті моїми колегами. Не розумію, як я зараз повинен голосувати, коли були проігноровані мої прохання, і ваше слово мера, що все врегулюється і розглянемо», — сказав Сергій Кантор.

Олександр Сєнкевич у відповідь заявив, що в бюджеті не можуть знайти гроші на реалізацію всіх проектів.

«Бюджет — це штука, яка збалансована. Ми не можемо додатково домалювати гроші. Ваше завдання, як члена бюджетної комісії, підготувати правку, щоб зняти звідти і перевести туди, узгодити з депутатами, тоді буде зроблено», — сказав Олександр Сєнкевич.

За словами Сергія Кантора, мер Миколаєва займається маніпуляцією, щоб за бюджетні гроші вирішити інші питання в рамках підготовки до місцевих виборів.

«Якби ви мені це говорили 4 роки тому, коли ви вивчали матчастину, а я її знав, я б ще зрозумів. Але сьогодні я можу сказати в обличчя, що це маніпуляція. Ви йдете в цю сторону, використовуєте прийом, коли в бюджеті є депутатські гроші, на які, готуючись до виборів, ви хочете бути класними пацанами, дівчатками перед виборцями. Ви цим прийомом намагаєтеся вирішити інші питання. Це моя позиція. Це видно неозброєним оком. З вами особисто ми домовлялися», — сказав Сергій Кантор.

Теги: , ,