Перерозподіл районів не має привести до нових конфліктів, – «Наш край»

Отримати схвалення людей під час нового перерозподілі районів закликає владу «Наш край». Про заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, без діалогу з людьми щодо нових районів децентралізація може зірватися.

«Уряд затвердив список 129 районів в Україні замість 490 наявних. Цей перерозподіл районів – необхідний черговий етап, без якого не відбудеться децентралізації влади. Але важливо, щоб цю нову карту держави сприйняли та підтримали українці, інакше це може призвести до нових конфліктів», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що несправедливе на думку людей «нарізання» карти під місцевих князьків може призвести до масових акцій протестів, а то й зриву децентралізації.

«Влада вже отримала конфлікти під час перекроювання об’єднаних територіальних громад. Важливо на етапі районів не стати на ті самі граблі», – впевнений Олександр Мазурчак.

Він закликав владу утриматись від кроків, які не підтримують люди.

«Має бути не монолог влади, а конструктивний діалог між владою з одного боку та громадами з людьми з іншого. Тільки так реформу буде підтримано та вона буде ефективною», – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 12 червня затвердив список 129 районів в Україні замість 490 існуючих.

Теги: ,