«Наш край» привітав медиків Куцурубської ОТГ з професійним святом

Сім лікарів вищої кваліфікаційної категорії, п’ятнадцять медичних сестер, молодший медичний персонал та інші фахівці, які присвятили своє професійне життя роботі у медичній галузі Куцурубської об’єднаної територіальної громади приймали вітання з нагоди Дня медичного працівника від усієї громади, які щиро і сердечно, а також з непідробною повагою 19 червня особисто передали голова ОТГ Інна Копійка, депутат районної ради від партії «Наш край» Петро Корнієнко та голова міської організації партії «Наш край» Наталія Заборова.

Говорячи про медичне обслуговування населення в Куцурубській ОТГ, і владі, і медикам, і самим жителям дійсно є ким, і чим гордитись.

За період існування Куцурубського ЦПСМД було відкрито два сучасних стоматологічних кабінети в Куцурубській та Парутинській амбулаторіях. Медицина Куцурубської громади поповнилась сучасним телемедичним діагностичним обладнанням. Придбаний гематологічний аналізатор крові, нові сучасні апарати електрокардіографії з функцією автоматичної розшифровки результатів, оновлено лабораторне обладнання. Крім цього постійно оновлюється медична апаратура та медичні прилади: глюкометри, тонометри, дитячі ваги, пульсоксиметри, спирометри, гігрометри, небулайзерні інгалятори та інше.

В розпорядженні медиків — два автомобілі.

За кошти місцевого бюджету проведені ремонти в Куцурубській амбулаторії, Ост­рівському та Іванівському пунктах здоров’я, відремонтовано дахи в Парутинській амбулаторії, Острівському пункті здоров’я, Дніпровському МПтб.

В партії «Наш край» впевнені, що якщо будуть господарники та професіонали на місцях, то і у медицини на селі будуть перспективи.

«Успіхи таких невеличких первинних медичних закладів – це турбота місцевих рад, місцевих громад. Тож дуже важливо, що місцева влада була на одному боці з медиками і намагалась, хоча це інколи дуже важко, допомагала і підтримувала галузь. Усім лікарям бажаємо міцного здоров’я, добра і бла гополуччя їхнім родинам. Нехай ангели бережуть ваші душі та серця. Низький уклін», — зазначили в партії.

Теги: ,