«Я впевнений в тому, що дітям необхідна мотивація!» — Кормишкін вручив винагороди випускникам Снігурівщини

Голова обласної організації партії «Наш край», генеральний директор групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін привітав дев’ятикласників Снігурівської ОТГ, які отримали свідоцтво з відзнакою Цим, пояснив політик, він встановив справедливість. Свій вчинок Юрій Кормишкін пояснив на своїй сторінці в соціальній мережі.

«Для багатьох мій вчинок буде незрозумілим, і, можливо, здається неправильним. Але я не можу стояти осторонь, коли дітей розділяють на своїх та чужих цьому році у зв’язку із поширенням Covid-19 навчальний рік у дітей закінчився тихо, без випускних балів та останніх дзвоників. Не виключенням стали і дев’ятикласники шкіл Снігурівської ОТГ. Дітей привітали скромно, викликаючи по одному у клас. І я згоден з тим, що у ситуації, яка склалась, здоров’я дітей – найважливіше!», — розповів Кормишкін.
Керівництво ОТГ не залишилось осторонь, і вирішило привітати дітей, які закінчили навчальний рік із відзнакою. Але чомусь представники місцевої влади прийшли лише в одну з чотирьох шкіл об’єднаної громади і вручили премії «обраним» відмінникам.
«Я досі не можу зрозуміти такого вибіркового ставлення до дітей! Я деякий час почекав з надією на те, що до інших дітей влада прийде трошки пізніше. Але цього не сталось. Що завадило привітати всіх дітей ОТГ, які закінчили школу з відзнакою, можливо, ця історія пройшла повз мене, якщо я б не побачив розчаровані коментарі батьків дітей: «Чим наші діти гірше?», — висловив обурення Кормишкін.
Тому Юрій Кормишкін прийняв рішення привітати всіх відмінників від компанії «ПАЕК».
«Я впевнений в тому, що дітям необхідна мотивація! Адже мені у дорослому житті дуже допомогли слова підтримки, та любов і увага, яку мені приділили в дитинстві», — резюмував Кормишкін.