Влада має відкласти ринок землі через карантин та неготовність кадастру, – «Наш край»

20.08.2020
Через карантин та неготовність кадастру не можна запускати ринок землі. Про це повідомляє депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Олена Донченко.
На її думку, влада має відкласти ринок землі через карантин та неготовність кадастру.
«За словами нового голови Держгеокадастру Романа Лещенка, через пандемію коронавірусу завершення інвентаризації землі відтерміновано до 21 вересня. Також він повідомив, що через недосконалу систему обліку, тисячі людей по всій країні зловживали правом безоплатної приватизації. За таких умов неможливо вчасно і якісно запровадити ринок землі, тому влада має переглянути раніше заплановані строки впровадження ринку землі», – зазначила Олена Донченко.
Депутат також наголосила, що наведення ладу в умовах карантину буде тільки затягуватися.
«Ніхто з представників влади поки не у стані навести лад у кадастрі, тому все буде тільки затягуватися. А від нього залежить як і коли стартуватиме ринок землі», – переконана Олена Донченко.
Вона закликала владу переглянути раніше заплановані строки впровадження ринку землі.
«Головне – якість та безпека, а не звітування перед міжнародними кредиторами», – підсумувала Олена Донченко.
Нагадаємо, нещодавно Новий голова Держгеокадастру Роман Лещенко повідомив, що завершення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності відтермінують до 21 вересня 2020 року через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження. Він також повідомив, що у системі Держгеокадастру на рівні Міністерства юстиції не було ідентифікатора подвійної-потрійної безоплатної приватизації землі. Через це тисячі людей по всій країні зловживали правом безоплатної приватизації.

Теги: , , , ,