«Наш край» продовжує допомагати громадам відновлювати дорожнє сполучення

20.08.2020
Днями за ініціативи Олексія Саділенка, голови Вітовської районної організації політичної партії «Наш край», депутата Вітовської районної ради, директора СТОВ «Синтез» були проведені роботи щодо впорядкування насипу греблі смт Первомайське, що з’єднує центр населеного пункту з І відділком.
Проблема дорожнього покриття греблі – ненова й тягнеться не один десяток років. Жителі І відділку дуже часто страждають, коли дістаються своїх домівок. Особливо, після дощів чи снігів. Адже насип, що є на греблі, кожного року зсувається, розмивається, утворюючи ями й справжнісіньке болотище.
На звернення громади селища щодо надання посильної допомоги відгукнувся Олексій Саділенко, людина, яка добре знає, що таке жити на селі. Олексій Олексійович, не вагаючись жодної хвилини, залучився підтримкою небайдужих людей, які допомогли частково вирішити це питання.
Це Микола Лукачик, фермер, який проживає на І відділку, виділив 2 автомашини (камази) для перевезення буту й щебня, Юрій Саділенко, підприємець, житель с. Засілля, який надав у користування третю машину, щоб перевезти матеріали для засипання греблі. Для вирівнювання насипів було використано трактор цукрового заводу за чималеньку суму. Усі роботи коригувалися активною громадською діячкою Альоною Саділенко. Загалом було використано 120 кубів буту й щебеню.
Роботи на цьому не завершені – триватимуть надалі.
«Добрі справи можна робити без втручання органів місцевого самоврядування – за ініціативи небайдужих людей і за рахунок організаторів робіт», — зазначив Олексій Саділенко.
Висловлюємо подяку водіям автомашин – Дмитру Дворченку, Олександру Караїму, Анатолію Завізіону, Миколі Самюку, а також Олександру Рабаді та Юрію Саділенку й усім робітникам за допомогу в проведенні робіт щодо впорядкування насипу греблі й розрівнювання ґрунту.
Автор: Максим КОРОВАЙ, громадський кореспондент, смт Первомайське

Теги: , ,