«Наш край»: Уряд наражає дітей на небезпеку – школи не готові до карантинного навчання

20.08.2020
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що звичайний навчальний рік почнеться в Україні із 1 вересня. Але при цьому школи в регіонах червоної карантинної зони закриватимуть на карантин, як під час епідемії грипу.
І все це на тлі даних, що в Україні наближається новий пік поширення коронавірусу. Виходить, що коли інфікувань було набагато менше – навчатися не пускали, а на піку – відкриють школи.
Уряд переклав підготовку навчальних закладів на плечі місцевої влади та їхніх бюджетів. Але при цьому цільовий ковід-фонд розбазарює на будівництво доріг.
«Наш край» закликає Уряд взяти на себе відповідальність по забезпеченню всієї системи освіти безпечними умовами навчання під час карантину.
«Наражати наших дітей на небезпеку – це злочин! Ми розуміємо, що для того аби взяти на себе відповідальність потрібна сміливість, якої наразі бракує багатьом як урядовцям, так і чиновникам, які просто наслідують практику своїх наставників і перекладають відповідальність на керівників навчальних закладів та батьків дітей», — коментують ситуацію в партії «Наш край».

Теги: , , , ,