За підтримки партії «Наш край» на Баштанщині відбувся Чемпіонат з веслування на байдарках та каное

26.08.2020
23 серпня з нагоди святкування Дня Незалежності України та вшанування пам’яті славетного земляка, Заслуженого працівника сільського господарства Семеліта Івана Олексійовича в Баштанському районі за підтримки голови Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Юрія Кормишкіна відбувся відкритий Чемпіонат з веслування на байдарках та каное. Брали участь команди з м. Миколаїв — ДЮСШ «Атлант», ДЮСШ «Олімп», спеціалізована ДЮСШ з олімпійського резерву, також команда з ДЮСШ з села Щербані Вознесенського району та команда ДЮСШ з м. Баштанка. Також в змаганнях брав участь 2-х кратний чемпіон України з веслування на байдарках та каное Лупін Давид.

За словами голови Баштанської районної організації партії «Наш край» Петра Жигалкіна – підтримка молоді та розвиток спорту є один з пріоритетних напрямків діяльності партії.
«Ми активно долучаємось до всіх спортивних змагань і турбуємось за зростання здорової нації, адже здорова молодь — це запорука майбутнього рідного краю»- зазначив Петро Жигалкін.

Всі учасники змань не лише отримали гарний настрій, а і були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

Теги: , ,