«За нами Господь Бог, за нами перемога»: «Наш край» йде на вибори до рад усіх рівнів

05.09.2020
Партія «Наш край» йде на місцеві вибори до рад усіх рівнів. Про це під час зборів Миколаївської обласної організації партії «Наш край» заявив голова політичної сили Юрій Кормишкін.
Він зазначив, що «Наш край» сьогодні є лідером місцевого самоврядування на Миколаївщині. Кількість депутатів місцевих рад від «Нашого краю» налічує 337 мандатів, а представництво в ОТГ області займає перше місце серед інших політичних партій.
«У 2015 році, коли ми йшли на вибори, про нашу партію мало хто знав. Але, завдяки нашій команді, завдяки людям, які стали лідерами «Нашого краю», ми здобули достойні результати. В Миколаївській області наша команда увійшла в трійку лідерів за кількістю обраних депутатів. За ці роки результати було закріплено та примножено. У нас 337 депутатів місцевих рад всіх рівнів, ми займаємо перше місце по кількості обраних депутатів в об’єднані територіальні громади. «Наш край» — це потужний локомотив місцевого самоврядування», – зауважив голова партії Кормишкін.
Він підкреслив, що «Наш край» зумів забезпечити виконання своїх обіцянок та програму партії, незважаючи на те, що доводилось постійно бути в опозиції до діючої влади.
«Нам з вами довелось пережити двічі зміну влади на всеукраїнському рівні та пережити чотирьох губернаторів на місцевому. Ми бачили як розпадаються та знищуються інші партії, які не витримують натиску влади, силових структур, у яких не було та не має команди. Ми залишились єдиною партією, яка зберегла свою міць, монолітність та єдність», – відмітив він.
Юрій Кормишкін розповів про свої очікування від нової влади, які так і не були втілені в життя.
«Не буду приховувати: у мене самого були надії на те, що нас дійсно чекають зміни. Ми думали, що президент йде до влади з народом, який розуміє, в яких умовах перебуває наша країна, але крім тотального «озеленення» і піар-акцій ми нічого більше не бачимо. Президентська команда підставляють країну на всіх рівнях — люди, які тільки закінчили школу, сьогодні стають міністрами і не розуміють сферу управління. Вважаю, що керівні посади повинні займати люди з досвідом, люди, які пройшли довгий професійний шлях, а не соціальний ліфт. Ліфт повинен працювати тільки в багатоповерховому будинку», – виступив голова партії на Миколаївщині.
Юрій Кормишкін пообіцяв, що команда «Нашого краю» і надалі буде працювати для розвитку самодостатнього рідного краю.
«Ми і надалі будемо всі разом нести відповідальність за рідний край, за своїх земляків і будемо притягувати до відповідальності тих, хто шкодить нашій батьківщині. Я вірю в нас. Я вірю в нашу силу. Я вірю в наш розум. Я вірю в «Наш край» та нашу країну. За нами правда і за нами Господь Бог. До перемоги! Все буде «Наш край», – резюмував він.
В свою чергу співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак відзначив, що саме в Миколаївській області за п’ять років підібралась команда, яка є прикладом для багатьох партій своєю єдністю, силою та відповідальністю.
«Я вірю в нашу перемогу, я вірю в «Наш край», я вірю в кожного, хто працює на цій землі та творить добро для людей. Ви не боїтесь брати на себе відповідальність, ви не стоїте збоку, ви даєте людям можливість долучатись до управління своїми громадами, містами. За вами майбутнє, за вами благополуччя рідного краю», — відзначив Олександр Мазурчак.
Народний депутат України Сергій Шахов відзначив, що Миколаївщина – це багатий край та достатньо сильний для того, щоб стати регіоном економічного благополуччя.
«В Миколаївської області є Богом дані ресурси для того, щоб стати лідером в багатьох напрямах. На жаль, недолугі господарники не цінують ті блага, які є, не примножують результат, не роблять все можливе для процвітання рідного краю. Миколаївщина варта професійних управлінців, вона гідна мати ту владу, яка вміє сіяти пшеницю, лікувати людей та навчати дітей. Тільки за професіоналами майбутнє. Майбутнє за «Нашим краєм», — відзначив Сергій Шахов.
Депутати обласної ради від партії «Наш край» Тахір Садрідінов та Надія Іванова відзначили добрий символ зустрічі — дощ, який рясно пішов. Як аграрії, вони знають, що дощ для землі – на врожай, а дощ на початку шляху – до успіху.
Підтримав усіх присутніх і професійний управлінець, державницький діяч Микола Круглов. Він відзначив, що, якщо в жовтні місяці до влади не прийдуть ті, хто живуть рідним краєм, то майбутнього у області не буде.
«Ми всі бачимо, скільки мільйонів бюджетних коштів бездарно використовуються, як з кожним роком показники нашої області падають. Ми чуємо обіцянки, але не бачимо результату. Одні чекають з надією на зміни. Інші – їдуть закордон, не дочекавшись змін. І, здавалося б, можна потерпіти, адже жити ще можна, кисень не перекрили. І, здавалося б, ще можна почекати. Але питання: ми з останніх сил намагаємось працювати, я маю на увазі тих людей, які працюють і наповнюють бюджет. А цей бюджет потім ганебним чином розкрадається і розвіюється, починаючи з низу до самого верху. Такого грабіжництва ще не було за всі 29 років незалежності країни. Потрібно це зупиняти. «Наш край» сьогодні – це еліта Миколаївської області: лікарі, освітяни, підприємці, вчені. За цими людьми майбутнє. За цими людьми життя, а не виживання. Саме ці люди уже довели, що вміють працювати та примножувати результати, а не множити на нуль благополуччя рідного краю», — відзначив Микола Круглов.
Варто відзначити, що до команди партії «Наш край» приєдналась головний лікар Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова. Вона, як лікар, побажала усім присутнім та землякам міцного здоров’я, та закликала усіх не залишатись осторонь та не боятись брати на себе відповідальність за розвиток галузей, за розвиток рідного краю.

Теги: , , , ,