«Ми з цими людьми –однодумці», – відомий кардіохірург Тодуров підтримав представників «Нашого краю»

07.09.2020

Відомий кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров підтримав партію «Наш край». Про це він заявив на з’їзді партії, який пройшов у Києві.
У своїй промові Тодуров зазначив, що у «Нашому краї» зібрались люди, які близькі до нього за своїм світоглядом, моральним якостям та соціальній місії.
«За моїм спостереженням, немає у цьому залі людей, яких на вершину влади вивів соціальний ліфт. Є люди які пройшли соціальну сходи, приблизно таку, як і я пройшов – від простого медбрата до керівника найбільшого кардіохірургічного центру на сьогодні. Мені це дуже імпонує. Я розумію що ми з цими людьми однодумці, ми говоримо як професіонали однією мовою. Я розумію, що ці люди, коли вони прийдуть і стануть депутатами, мерами, головами адміністрацій, будуть працювати для людей. Тому що вони вийшли ось звідти, пройшли всі сходи та знають, що потрібно сьогодні людям», — зазначив Борис Тодуров.
На думку відомого кардіохірурга, суттєвою проблемою України є саме те, що люди потрапляють у владу «соціальним ліфтом», замість «соціальних сходів».
«Я вважаю, що це велике лихо в останні роки – соціальний ліфт, коли хлопчики 22-23 років з рюкзачками, без «зеленого поняття» про професіоналізм, раптом стають великими чиновниками, приймають державні рішення, керують галузями», – наголосив Тодуров.
На з’їзді партії «Наш край» ухвалили рішення йти на вибори до рад усіх рівнів та затвердили програму «12 кроків для розвитку рідного краю».

Теги: , , ,