«Наш край»: Оновлення «Укрзалізниці» має завантажити українські, а не іноземні підприємства

09.09.2020
Голова «Укрзалізниці» Володимир Жмак повідомив, що Кабінет Міністрів хоче запропонувати у наступному році виділити понад 3 млрд гривень на закупівлю 100 пасажирських вагонів, а також ще понад 1 млрд на модернізацію залізничної інфраструктури.
Ці кошти планують внести до загального фонду державного бюджету на 2021 рік. Сама ж «УЗ» зазначає, що ці кошти на оновлення пасажирського рухомого складу та модернізацію інфраструктури стануть безпрецедентним проєктом в історії незалежної України.
«Наш край» закликає Уряд закупити українські вагони! Оновлення «Укрзалізниці» має завантажити українські, а не іноземні підприємства. Держбюджет має підтримувати вітчизняних виробників, працівників та спеціалістів. А це також буде наповнювати податками держбюджет.
Партія йде на місцеві вибори з вимогою зробити пріоритетом національно економічної політики підтримку вітчизняного виробника – надати перевагу продукції, якомога більша частка якої вироблена в Україні. Ми будемо відстоювати локалізацію та імпортозаміщення, отримання державних замовлень для місцевих підприємств.
Українці мають їздити в українських вагонах українською залізницею, а не в імпортних рейками, які належать іноземцям.

Теги: , , ,