Малеча Маложенівки отримала дарунки від Чудотворця

19.12.2020
До Дня Святого Миколи Чудотворця в с. Маложенівка Єланецького району малеча отримала іграшки та подарунки. Як розповіла на своїй сторінці в Фейсбук Тетяна Козуб, таку часточку дива вдалося подарувати спільними зусиллями дорослих.
«День Святого Миколая чекають і діти, і дорослі, адже саме це свято приносить відчуття новорічних див та магії у реальному житті. Сьогодні в Маложенівці дійсно відбувалось казкове чарівне дійство. Святий Миколай разом з казковими героями їздили по селі та вітали вихованців дитсадка, просто тих, хто зустрічався. Діткам дарували солодощі та подарунки», — розповіла Тетяна Козуб.
Помічниками для Святого Миколая стали і місцеві господарства ПП АТД «Гарант»та ФГ «Едельвейс- 2007», а також партія «Наш край».
Від О. Бугай дітки отримали іграшки, від Ю. Кормишкіна та В. Звєрова — солодощі.
Місцева підприємиця Т. Кулябко теж надала солодощі, які Миколай роздавав всім діткам та навіть дорослим, які зустрічались, вітаючи їх зі святом. Окрема дяка Заікі Павлу, який своїм транспортом возив по селі казкове тріо. Мешканці села вдячні працівникам дитсадка «Малятко» Кулябко Н., Козуб Н., Рудій Г. за ідею та чудово підготовлений, організований захід.
«Такого в нашому селі ще не було. А всім, хто надав подарунки, хай завжди буде здоров’я, щастя, злагода в їх родинах», — відзначила Тетяна Козуб.