Андрій Закусілов: «В бюджеті-2021 повинні бути кошти для медзакладів Снігурівщини»

21.12.2020
Депутат Миколаївської обласної ради від політичної партії «Наш край» Андрій Закусілов звернувся до голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої щодо виділення коштів для КНП «Cнігурівська центральна районна лікарня» для придбання кисневих концентраторів, ліків, автопарку та ремонту ліфту в стаціонарному відділенні.
За словами Андрія Закусілова на сьогоднішній день КНП «Cнігурівська центральна районна лікарня» визначена МОЗ та НСЗУ для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 у Миколаївській області. Не зважаючи на це, за словами депутата, лікарня ще й досі не забезпечена відповідним медичним обладнанням.
«В лікарні не вистачає кисневих концентраторів, відсутні безкоштовні ліки для лікування пацієнтів з підтвердженим COVAD-19, зношеність автопарку сягає 90% та не підлягає ремонту. Проблемою залишається несправність ліфту у багатоповерховому стаціонарі», — відзначає депутат.
На другій сесії Миколаївської обласної ради, яка відбулася 17 грудня, депутат Андрій Закусілов запропонував внести вищевикладені потреби Снігурівскої ЦРЛ до порядку денного та розглянути на профільних комісіях. Депутати 52 голосами підтримали звернення: придбання 50 функціональних медичних ліжок, придбання 30 кисневих концентраторів, придбання автомобіля швидкої допомоги оснащеного обладнанням для реанімації тяжкохворих пацієнтів, виділення коштів для капітального ремонту двох ліфтів головного корпусу ЦРЛ, сприяння виплаті надбавок лікарям та медичному персоналу за роботу з пацієнтами з COVID-19.
Варто відзначити, що за сприяння депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Андрія Закусілова в грудні медичні заклади Снігурівщини отримали 200 тисяч гривень на поліпшення матеріальної бази та придбання обладнання.
В кінці листопада 2020 року керівники КНП «Снігурівська районна лікарня» та КНП «Снігурівський Центр первинно-санітарної допомоги» звернулися з клопотаннями до депутата Миколаївської обласної ради Закусілова Андрія Миколайовича, щодо сприяння виділенню коштів з обласного бюджету на вирішення нагальних потреб. Вже 16 грудня кошти в повному обсязі поступили на рахунки медичних закладів. КНП «Снігурівська районна лікарня» планує витрати кошти на реконструкцію кисневої системи корпусів. КНП «Снігурівський Центр первинно-санітарної допомоги» планує придбати за ці кошти кардіограф, глюкометри, тонометри, рециркулятор бактерицидний, термометри та інгалятори.

Теги: , , , ,