Уряд обдурив українців: газ подешевшає на 1–2 гривні, а не на 30%, – «Наш край»

20.01.21
Уряд вкотре обдурив українців – газ подешевшає на 1–2 гривні, а не на обіцяні 30%. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак та закликав владу припинити брудні махінації і реально знизити тарифи для населення.

За його словами, газ подешевшає на 1-2 гривні, а не на 30%, як обіцяв уряд.

«Під тиском місцевих депутатів, ініційованого «Нашим краєм», та масових протестів влада пообіцяла знизити ціну на газ на 30%. У підсумку вирішили обмежити тариф до 6,99 за куб. м. Але якщо газ коштував 7,22 грн, а влада знижує його вартість до 6,99 грн, то у підсумку ціна знизилась лише на 23 копійки або на 3,2%. Уряд дурить українців у знижені ціни на газ», – наголосив Олександр Мазурчак.

До того ж, зазначив співголова партії, перед тим, як говорити про неіснуючі знижки, влада промовчала про вартість доставки газу.

«Вартість доставки газу, за рішенням НКРЕКП, становитиме не більше 2,15 грн за куб. м. Таким чином, газ для українських родин коштуватиме 9,14 грн. Якщо врахувати, що з 1 січня кінцева ціна газу становить 10–11 грн за куб., то зниження становить 1–2 грн, а не обіцяних, знову ж таки, 30%», – повідомив Олександр Мазурчак.

У підсумку, зазначив Олексадр Мазурчак, влада перетворилась на нечесних торговців під час «чорної п’ятниці».

«У січні 2020 року «Нафтогаз» продавав газ для населення за ціною 5,58 грн за куб м. Тобто за рік ціна підвищилась. Більше того, у грудні 2020 року газ у «Нафтогаза» коштував 6,33 грн за 1 куб.м, що менше за «знижену» ціну від уряду. Тобто напередодні обіцяних знижок влада суттєво підвищила ціну, а потім знизили на кілька відсотків, і розповідає нам про небачені знижки», – сказав Олександр Мазурчак.

«Наш край», наголосив співголова партії, виступає категорично проти підвищення цін на газ для населення та вимагає реального зниження тарифів – на понад 50%.

«Реальна вартість газу для людей має стати вдвічі меншою, ніж ціна запропонована Кабміном», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, у понеділок Кабмін на своєму засіданні ухвалив рішення про встановлення граничної ціни на газ для населення на рівні 6,99 грн за куб. м.

Як повідомлялось раніше, перед новим роком партія “Наш край” стала ініціатором позачергових засідань місцевих рад по всій Україні щодо зниження тарифів на комунальні послуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Теги: , ,