Три роки з дня гибелі Володимира Лусти, — «Наш край» висловлює співчуття

06.02.2021
Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін від себе особисто та від імені колег та друзів висловив слова співчуття всім тим, хто знав та пам’ятає Володимира Вікторовича Лусту та його водія Сергія Халявку. Рівно три роки виповнилося з дня, коли страшна аварія забрала життя цих двох людей.
Нагадаємо, 6 лютого, в дорожньо-транспортній пригоді загинув діючий депутат і колишній глава Миколаївської обласної ради Володимир Луста.
Володимир Луста прямував зі Снігурівки до Миколаєва. Біля села Партизанське Вітовського району, на 26-му кілометрі траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» автомобіль депутата зіткнувся з «КамАЗ». Вижити в такій страшній аварії не вдалося.
«Сьогодні минуло рівно три роки з тієї страшної аварії, яка забрала в нас друга, наставника, хорошу людину — Володимира Вікторовича Лусту та добру людину та сім’янина, його водія Сергія Халявку. Велика втрата та біль для їх родин та всіх нас. Знаю, Володимир Вікторович був близькою людиною для багатьох, давайте без зайвих слів вшануємо сьогодні його пам’ять. Я не знаю, що там після смерті, але особисто мені хочеться вірити, що близькі, які нас лишили тут, спостерігають за нами з неба. Це допомагає знаходити в собі сили, це допомагає приймати важливі рішення, інколи це допомагає жити. Дякую, друже, що ти допомагаєш! Ми пам’ятаємо… Символічно, але сьогодні, як і тоді йде сніг. Друзі, будьте уважні на дорозі», — написав у спогадах Юрій Кормишкін.

Теги: , , , , ,