Кантор запропонував ліквідувати комунальну дитячу стоматологію, а прийом дітей здійснювати на базі міської лікарні

10.02.2021
Депутат Миколаївської міської ради від парті «Наш край» Сергій Кантор запропонував розформувати комунальну дитячу стоматологічну поліклініку в Миколаєві.
Про це йшла мова вчора, 9 лютого, під час засідання планово-бюджетної комісії Миколаївської міської ради, — пишуть НикВести.
Під час обговорення цього питання начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай зазначила, що ця установа знаходиться «на межі виживання». Поліклініка отримує 9 гривень 19 копійок від Національної служби здоров’я за прийом однієї дитини.
— Дитяча поліклініка, там обслуговуються тільки діти. Вони уклали договір з НСЗУ виключно на обслуговування дитячого населення. За один візит до дитячого стоматолога НСЗУ платить 9 гривень 19 копійок. Тому, сьогодні ця установа знаходиться на межі виживання. Про це всі знають. Ми його включили в програму. Сьогодні розглядається питання про 500 тисяч гривень, це закупівля їм обладнання, щоб вони могли виконувати свої функції, — сказала Ірина Шамрай.
При цьому, депутат Сергій Кантор запропонував ліквідувати цю поліклініку, а передбачені бюджетом гроші направити цільовим методом через департамент соцзахисту населення.
— У нас є міська стоматологічна поліклініка, яку ми фінансуємо: головлікаря, всю структуру. Я пропоную дитячу поліклініку розформувати, а ці гроші, якими ми дотуємо його, цільовим методом через управління соціального захисту розподілити. Щоб людина отримала свої 9 гривень, або 9 тисяч гривень, і пішла лікувати свою дитину там, де вона хоче, — сказав Сергій Кантор.

Теги: , , , ,