Конкурс привітань до Міжнародного жіночого дня «Ти – жінка, ти – вічність, ти – мить»

26.02.2021
Незабаром вся Україна святкуватиме день краси, жіночності та чарівності – 8 Березня. Цей день – один із найсвітліших та довгоочікуваних свят у році. Невипадково він припадає на період, коли прокидається природа, а яскраве сонце, осяючи все навкруги, нагадує нам про прихід весни.
Напередодні Міжнародного жіночого дня ми хочемо привітати всіх жінок, дівчат та дівчаток. Нехай кожен ваш день буде по-особливому радісним, світлим та незабутнім.
Вже другий рік поспіль з нагоди свята 8 Березня Миколаївська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» організовує конкурс, де кожен житель Миколаївщини має змогу привітати прекрасну половину людства.
До участі в конкурсі запрошуються чоловіки та юнаки.

Умови конкурсу:
1. Написати привітання у вигляді вірша/прози, або зняти відео з привітанням жінок до 8 Березня. Автор повинен вказати, кого саме він вітає – своїх маму, бабусю, сестру, доньку, подругу чи колегу.
2. Тривалість відеопривітання не повинна перевищувати 30 секунд, об’єм тексту – пів сторінки 4 (близько 250 знаків).
3. Надіслати привітання на електронну адресу Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» [email protected] У полі «тема» вказати «Конкурс до Міжнародного жіночого дня». У повідомленні обов’язково вказати свої ПІБ та контактний номер телефону, щоб у випадку перемоги ми могли зв’язатись з вами.
4. Головна умова конкурсу – привітання має бути написане особисто, не скопійовано з мережі Інтернет або інших джерел.
Конкурс триватиме з 26 лютого по 7 березня 2021 року включно.
Всі надіслані привітання будуть опубліковані на офіційній фейсбук сторінці Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» (https://www.facebook.com/nashkray.mykolayivshchyna) 8 березня 2021 року.
9 березня журі конкурсу визначать переможця. Одним із критеріїв, по якому він визначатиметься, буде кількість вподобань (лайків) до опублікованого автором привітання.
Автора найкреативнішого та найоригінальнішого привітання жінок до свята 8 Березня чекатиме приємний подарунок від Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ».
Всім учасникам конкурсу бажаємо успіхів!

Теги: , ,