За підтримки «Нашого краю» в Снігурівці відновлено пам’ятник українському поету Т.Г.Шевченку

09.03.2021
Лютий місяць 2021 року на Снігурівщині почався з неприємної ноти, адже було пошкоджено пам’ятник відомому українському поету Тарасу Шевченку.
Почувши про акт вандалізму, пов’язаний з пам’ятником геніального поета, команда «Нашого краю» разом з вчителем та учнями Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів не могли залишитися осторонь та приступили до відновлення постаменту. Про це йдеться на сторінці в Фейсбук Снігурівської організації партії «Наш край».
За відновлення частини постаменту взялись вчитель фізики Сергій ЧОЛАК та учениці 10-го класу Анна ПАХОЛЬЧИШИНА та Даніїла МУСІЄНКО, за підтримки депутата Снігурівської міської ради Олександра КОЖАНОВА. Це був такий собі подарунок до 207-ї річниці з дня народження поета.
Руку було створено за допомогою 3D-принтера та програм для 3D-моделювання в STEM-лабораторії Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
«Тож ми почали довготривалу та клопітку роботу з вчителем. Було багато невдалих спроб тому що важко було визначитися з розміром та програмою, в якій буде все необхідне для створення руки. Одразу ж було обрано біорозкладний, біосумісний, термопластичний матеріал – PLA. Виробляють його з кукурудзи або з цукрового очерету і, на відміну від інших матеріалів, він абсолютно безпечний для використання. Ми використовували PLA-пластик у вигляді тонкої нитки, яка намотана на котушку. За допомогою програми для 3D-моделювання ABViewer 14 ми розрізали макет, а вже в програмі XYZware – збільшили розмір частин макету і відправили на друк», — поділилися учениці.
Результатом старанної роботи кожного – стало відновлення пам’ятника Т.Г.Шевченка.
Хочемо звернутися до мешканців з закликом не руйнувати та не ламати те, що робиться для міста. Все, що зроблено спільними зусиллями, слід берегти.

Теги: , , , ,