Поповнення бібліотечних фондів – найкраща підтримка бібліотекам в умовах карантину

09.03.2021
Карантинні обмеження, викликані пандемією COVID-19, ускладнили умови роботи не тільки підприємствам та організаціям, але й таким звичним для нас і рідним бібліотекам. Особливо ситуація загострилась в районних та сільських бібліотеках. Подекуди зменшилась кількість відвідувачів, урізалось фінансування та й з перспективами розвитку бібліотечної системи довелось зачекати до кращих часів. Але, як стверджує депутат Веселинівської селищної ради ОТГ від партії «Наш край» Сергій Свердан, якими б не були часи про розвиток подекуди єдиних освітньо-культурних осередків не можна забувати.
Так перед початком чергової сесії селищної ради Сергій Свердан за власні кошти придбав та передав бібліотекам Веселинівщини нові книги, як для дітей, так і дорослих.
Як вияснилося поповнення книжкових фондів отримають Градівська філія, Лубянська філія. дитяча бібліотека та інші бібліотечні заклади ОТГ.
Варто відзначити, що партія «Наш край» є активним учасником і організатором акцій, головна мета яких – поповнити та оновити бібліотечні книжкові фонди.
Як зазначають в «Нашому краї» така соціальна відповідальність покликана підтримувати бібліотеки та залучати відвідувачів до бібліотечної системи, прививати любов до книги.

Теги: , , ,