«Наш край» закликає владу негайно вжити антикризових заходів до третьої хвилі ковіду

22.03.2021
На Україну насувається нова хвиля коронавірусу, що може стати більш важкою за попередні – про це вже попередили у Національній академії наук. За кількістю нових випадків COVID-19 Україна вже на 3-му місці в Європі й на 11-му місці у світі. В реальності, місце України в ковідному рейтингу може бути ще вищим, адже кількість тестувань в державі залишає бажати кращого.
Після зниження захворюваності, яке відбулось через сезонні фактори, зимовий карантин та низку інших об’єктивних причин – ми входимо у новий пік пандемії та стикаємось із новим штамом коронавірусу.
Зараз можна впевнено сказати – всі здобутки зимового карантину, який став ще одним важким тягарем для малого і середнього бізнесу помножені на нуль. За прогнозами аналітиків, у квітні на Україну чекає важкий період у захворюваності на ковід.
Серед причин цієї ситуації можна назвати: провалені вакцинація та масове тестування на коронавірус, провалена практика відстеження та обмеження контактів хворих на коронавірус, неадекватні карантинні правила, які дозволяли роботу великих туристичних об’єктів (Буковель та ін).
Слід також згадати нехлюйське ставлення до карантину представників влади, які власним прикладом показали що можна не дотримуватись маскового режиму та соціальної дистанції, відвідувати масові заходи та курорти.
Окремою проблемою, яка вже заважає провести масову вакцинацію, що призведе до поширення хвороби – є недовіра населення до вакцинації, яка викликана відсутністю інформаційної кампанії про її необхідність та скандалами навколо закупівель вакцини.
«Наш край» закликає владу негайно вжити антикризових заходів: у рази збільшити кількість тестувань на коронавірус, розпочати широкомасштабну інформаційну кампанію про необхідність вакцинації, запровадити практику реального відстеження і обмеження контактів хворих на коронавірус.

Теги: , , , ,