«Щоб не було колапсу», – Кормишкін запропонував перевірити наявність вагових комплексів та відстійників у Миколаєві напередодні жнив

Член виконкому Миколаївської міської ради, депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край», власник групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін запропонував міській владі, аби уникнути колапсу на дорогах міста під час жнив, створити робочу групу, яка б перевірила наявність відстійників для фур в Миколаєві.
Таку пропозицію він озвучив під час засідання виконкому у середу, 14 квітня.
«Через два тижні в Україні розпочнуться жнива, і через місто Миколаїв будуть їхати вантажівки. І на сьогоднішній день питання ніяк не вирішуються ні з відстійниками, ні з вагами. Я хотів би запропонувати вам створити робочу групу і міської ради, і адміністрації, запросити депутатів обласної і міської рад, керівників портів, і вирішити це питання. Щоб можна було людям перед жнивами розповісти, де будуть відстійники, що їм робити, щоб у нас не було колапсу, починаючи з 15 червня по 1 серпня», – заявив Кормишкін.
На це міський голова Олександр Сенкевич відповів, що це питання необхідно вирішувати не тільки на міському, а і на рівні обласної влади.
«Це слушне зауваження. Давайте я усно звернусь до голови ОДА, це питання насправді потрібно розглядати на рівні область-місто. Адже відстійники будуть знаходитись не на території міста. Запросимо головних операторів, які працюють на території міста Миколаїв і повинні оперувати своїми вантажами в цей період. Мабуть зберемось на цю зустріч або тут, або в держадміністрації. В найближчий час я повідомлю, як ми це зробимо», – резюмував Сенкевич.

Теги: , , , , , ,