Останній дзвоник в травні може не пролунати для школярів Миколаївщини, — НАШ КРАЙ

14.05.2021
Затяжний локдаун у навчанні не дозволив в повній мірі забезпечити виконання шкільної програми, а дистанційка для початкової школи зарекомендувала себе, як неефективна. Тож на думку багатьох освітян Миколаївщини навчання може бути продовжено і в червні. Підтримує таку думку і депутат Інгульської сільської ради, освітянин Леся Курчик та додає, що завершення навчального року також залежить і від ситуації з поширенням коронавірусної хвороби.
«Освіта дуже сильно постраждала від Covid-19. Кожна нова хвиля поширення хвороби практично зупиняла повноцінний освітній процес. Особливо гостро стоїть проблема в сільській місцевості. Дистанційне навчання не зарекомендувало себе, як ефективний метод здобування освіти. Основною причиною стали – відсутність матеріально-технічної бази та якість інтернету. Якщо кожен педагог технічно забезпечений умовами для здійснення дистанційного освітнього процесу, то далеко не кожна родина має можливість забезпечити своїм дітям дистанційну форму навчання. Зрештою, очного шкільного навчання не може замінити навіть найкраща «дистанційка», тому продовження навчального року саме в шкільних стінах могло б значно вирівняти ситуацію», — стверджує Леся Курчик.
В м. Миколаєві тим часом поки вголос не говорять про те, коли і яким чином буде проходити завершення навчального року. Влада ще в очікуванні розвитку ситуації з поширенням коронавірусу. Поки місто знаходиться в помаранчевій зоні, ще є шанси, що «Останні дзвоники» пролунають на урочистих шкільних лінійках, а в закладах дошкільної освіти відбудуться святкові ранки з нагоди випуску шестирічок.
В разі різкого стрибку епідпорогу та можливого повернення до червоної зони, така можливість буде відкинута.

Теги: , , , , , , , ,