В Миколаївській райраді закликали обласну владу надати офіційні роз’яснення щодо ситуації навколо «інфекційки»

02.06.2021
Депутати Миколаївської районної ради Миколаївської області VIII скликання звернулися до голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої та голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма з приводу недопущення можливого закриття КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань», як профільного спеціалізованого медичного закладу. Проєкт рішення було внесено в порядок денний шостої сесії районної ради фракцією партії «Наш край». З присутніх в залі депутатів, «За» проголосували – 41.
«Враховуючи активне обговорення в суспільстві питання можливого недофінансування та, згідно реформи вторинної ланки медицини, закриття КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» ми, депутати Миколаївської районної ради Миколаївської області VIII скликання, які згідно Конституції України, Закону України «Про органи місцевого самоврядування» та Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звертаємося до Миколаївської обласної ради, як власника комунального закладу, та Миколаївської обласної державної адміністрації, як органу управління, з проханням вжити заходів задля збереження та стабільної роботи КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань», як опорного медичного закладу, який забезпечує наданням вузькопрофільних медичних послуг усім жителям Миколаївського району та області загалом», — йдеться у зверненні.
Своїм рішенням депутати висловили стурбованість з приводу інформаційних обговорень та можливої дестабілізації роботи «інфекційки».
«Представляючи інтереси жителів найбільшого в Україні району, просимо керівництво області звернутися офіційно до НСЗУ, Кабінету міністрів України та отримати гарантії в забезпеченні належного фінансування пакетів медичних послуг для КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань» та інших закладів охорони здоров’я області, а також щодо збереження медичного закладу в рамках реформи вторинної ланки медицини. З метою надання офіційних роз’яснень жителям району, просимо направити офіційну інформацію щодо реального стану справ в медичному закладі та надати копії відповідей від НСЗУ та Кабінету міністрів України від Миколаївської обласної ради, як власника, та Миколаївської обласної державної адміністрації, як органу управління щодо гарантій стабільної роботи та фінансування медичного закладу», — говориться в тексті звернення.

Теги: , , , , , , ,