Конкурс до Дня Незалежності!

24.07.2021
Унікальна природа, міста із власною атмосферою, родючі ліси, глибокі озера, безкрайні гори — це все наша чудова Україна. Для того, щоб кожен українець у різних областях нашої великої держави зміг показати свої здобутки на благо України або унікальні місця, що його оточують, політична партія «Наш край» оголосила про старт всеукраїнського флешмобу в соціальній мережі Facebook під назвою «Україна, якою я пишаюсь».

Цей проект створено заради того, аби кожен українець міг показати власні добрі справи на користь країни та її мешканців. А Захід і Схід України побачили у якій красивій державі ми живемо.

Кожен бажаючий може приєднатися до флешмобу в соціальній мережі Facebook під хештегом #нашкрайпишаюсь, та показати саме ті місця чи об’єкти, якими у своєму рідному краї він або вона пишається.

Технічні умови участі у флешмобі наступні. Відео необхідно знімати у горизонтальному положенні телефону, воно має бути не довшим за 30 секунд. В кінці кожного відео мають прозвучати слова: «Це Україна, якою я пишаюсь!».

В кінці акції будуть визначені переможці, яких відберуть серед тих відео, які наберуть найбільшу кількість лайків (окрім народних депутатів України, які за перемогу у акції не боротимуться).

ТОП-відео отримають призи, а із 30 найбільш популярних відео буде зроблено загальний святковий ролик до Дня Незалежності України.

https://m.facebook.com/nashkray.org/posts/3359961540896933?locale=ru_RU

Правила:
1. В акції може прийняти участь кожен! Для цього потрібно зняти відео з відображенням місця яким пишаєтесь і розповісти про нього!
2. Відео повинно завершуватися фразою «Це Україна, якою я пишаюся. Передаю челендж …». Називаються імена та прізвища до 3-х осіб, яких закликаєте долучитись до акції.
3. Технічні вимоги до відео:
— горизонтальна відеозйомка (не селфі);
— в кадрі – автор відео на фоні місця чи об’єкту, про який він розповідає в пості (голосом за кадром або текстовим коментарем);
— відеозйомка – звичайний смартфон.
— хронометраж: до 30 секунд.
— в пості відмічаємо людей, кому передаємо челендж (до 3-х осіб);
— також відмічаємо головну сторінку партії «НАШ КРАЙ»;
— вказуємо хештег #НАШКРАЙПИШАЮСЬ.
!!! У відео не допустимі нецензурні висловлювання та відображення негативу!!!
23.08.21 серед всіх учасників відберемо переможця та подаруємо цінний приз!
Бажаємо натхнення та перемоги!

Теги: , ,