Двоє лікарів отримали службове житло на Миколаївщині, – «Наш край»

30.07.2021
Двоє молодих лікарів, анестезіолог Світлана Скакун і акушер-гінеколог Євген Галаган, отримали ордери на службове житло в Снігурівці Миколаївської області. Ордери медикам вручила Снігурівський міський голова від «Нашого краю» Інна Бойко.

Відповідне рішення було прийнято виконкомом міської ради.

«Серед багатьох проблем медичного обслуговування населення актуальною залишається дефіцит кадрів. Не є винятком в цьому плані і Снігурівська громада. Щоб зберегти своїх лікарів і залучити молоді кадри міською радою було прийнято низку відповідних рішень. Ми встановили щомісячну матеріальну допомогу і одноразову адресну грошову допомогу молодим лікарям. Крім того, на минулому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про видачу ордерів на службове житло двом новим медичним працівникам КНП «Снігурівська міська лікарня», — розповідає Інна Бойко.

Вона додала, що дуже рада приходу молодих медиків в Снігурівську лікарню, оскільки збереження і поповнення кадрового потенціалу установи вкрай важливо для всієї громади. Як запевнила Інна Бойко, лікарі завжди можуть розраховувати на будь-яку підтримку з боку міської ради.

Теги: , , , ,