Депутати партії «НАШ КРАЙ»

«НАШ КРАЙ» — партія місцевого самоврядування.
Наша команда — це люди справи, люди, які своєю працею заслужили довіру та повагу у громад.


Ми працюємо, щоб захистити і розвинути наші громади, забезпечити високі стандарти життя для простих людей, щоб в наших громадах було зручно і затишно усім і кожному – в цьому ми вбачаємо свій головний обов’язок. Разом ми змінимо життя нашого краю на краще!

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
КОРМИШКІН Юрій Анатолійович
ДОНЧЕНКО Олена Віталіївна
ЗАКУСІЛОВ Андрій Миколайович
ЄЛІНЄВСЬКИЙ Юрій Юрійович
ТАШЛИК Григорій Володимирович
САДРІДІНОВ Тахір Шамсідінович
ФЕДОРОВА Світлана Федорівна
ІВАНОВА Надія Валеріївна
КУКУРУЗА Олександр Вячеславович
МАЛЯРЕНКО Олег Юрійович

БАШТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ВАСИЛЕНКО Віктор Анатолійович
БОГУШ Раїса Олексіївна
КУЗІН Василь Іванович
БОХОНОК Андрій Степанович
БЄЛІК Вадим Миколайович
ЗАКУСІЛОВА Алла Сергіївна

ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
БУРДІН Іван Арсентійович
ПОСАШКОВА Олена Миколаївна
РУБАНИЙ Микола Петрович
КУЧЕРЕНКО Наталія Василівна
ЄЛІНЄВСЬКИЙ Віталій Юрійович
ПОПЕНКО Олеся Юріївна

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА
СИНИЧКІВ Христина Михайлівна
ОСТАПЧУК Ольга Миколаївна
ЛИТВИНЮК Євгеній Євгенійович
ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Андрій Васильович
КАРПЕНКО Микола Дмитрович
ЧОРНА Людмила Сергіївна

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ФІЛІПІШИНА Лілія Михайлівна
БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович
БУЧИЛО Володимир Іванович
ШЕРЕМЕТА Ігор Вікторович
ЗУБКО Олексій Миколайович
ЧЕПІЖКО Ольга Валентинівна
ВОЛОШИНА Ганна Володимирівна

БАШТАНСЬКА МІСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЖИГАЛКІН Петро Іванович
ЯЩЕНКО Володимир Валерійович
ЧУХАРЕНКО Світлана Миколаївна
ШЕВЧЕНКО Сергій Дмитрович

НОВОБУЗЬКА МІСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СОТНИК Людмила Василівна
УМАНСЬКИЙ Микола Володимирович
ЛАГОДІЄНКО Володимир Вікторович

СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОЙКО Інна Володимирівна – голова ради
ЗАПРИКУТ Ірина Володимирівна
ПРЕДЧУК Микола Миколайович
МУЗИЧЕНКО Оксана Миколаївна
ЄФРЕМОВ Олександр Миколайович
ГОБОКАН Іван Іванович
ЦВЄТКОВ Сергій Георгійович
КОЖАНОВ Олександр Юрійович
КЛАПЧУК Юлія Вікторівна

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВДОВІЧЕНКО Олексій Григорович
ДЯЧЕНКО Тетяна Василівна
ВЕСТЯ Володимир Миколайович
НОВОСАДОВА Тетяна Петрівна
ТОРЖИНСЬКА Лариса Михайлівна

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НОРД Ганна Леонідівна
КАНТОР Сергій Анатолійович
САДРІДІНОВ Рустамджан Шамсідінович
ТУРІЦА Андрій Володимирович

НОВООДЕСЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДОВГАНЬ Олексій Олександрович
БОРОВСЬКИЙ Сергій Григорович
КРИКЛИВЕНКО Віталій Анатолійович
КРИКЛИВЕНКО Наталія Володимирівна

ОЧАКІВСЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МОСКАЛЬСЬКИЙ Анатолій Петрович
БЕЛІБОВА Ганна Олексіївна
ЗАБОРОВА Наталія Миколаївна

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБАЛСТІ
ЧЕКРИЖОВ Олег Володимирович
ОСТАПЕНКО Галина Феліксівна
ДРОМАШКО Людмила Григорівна

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БОГУШ Ірина Сергіївна
ЮРЧЕНКО Світлана Степанівна
ЗУБКО Олег Григорович

КАЗАНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БЄЛІК Віталій Миколайович
АЛЕНІНА Ольга Анатоліївна
ЧІПАК Іван Іванович

БРАТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДАВИДОВИЧ Альона Леонтіївна
ШЕВЧЕНКО Роман Іванович

ВЕСЕЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КАСЬЯНОВА Валентина Борисівна
СВЕРДАН Сергій Іванович
МИЗГАЛО Олександр Сергійович

ДОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАКСЮТЕНКО Олена Миколаївна
ПАРЧЕСКУ Наталія Миколаївна
КАЛЕНИЧ Олександр Анатолійович
ОСАДЧУК Євгеній Леонідович

ЄЛАНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРИСЯЖНЮК Людмила Олександрівна
МОРГУН Валерій Павлович
БОНДАРЧУК Анатолій Петрович
САРКІСЯН Валентин Шахназарович
САВОРСЬКИЙ Олександр Олександрович
ДЕРЕГЛАЗОВА Анастасія Володимирівна

ОЛЕКСАНДРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЛИМАНЮК Леонід Андрійович
ЗАДЕРА Алевтина Андріївна
САВИЦЬКА Людмила Миколаївна
ТУРКОМАН Ірина Михайлівна
КОЗАЧЕНКО Сергій Олександрович
СИРМА Раїса Володимирівна
БЕНЗАР Олег Сергійович
БАГНЮК Віталій Михайлович

ВОСКРЕСЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДУНАК Іван Дмитрович
САДОВА Тетяна Йосипівна
ЛУЦИК Марія Анатоліївна

ОЛЬШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БУДИКІНА Ріта Вікторівна
ПАЩЕНКО Юрій Володимирович
ШЕВЧЕНКО Геннадій Іванович
РУСОЛ Любов Юріївна
ЧЕПІЖЕНКО Надія Євгенівна

ПЕРВОМАЙСЬКА СЕЛИЩНА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТОМПА Ганна Володимирівна
КУДІН Андрій Васильович
СТРОЙКО Тетяна Миколаївна
КАНЦУРЕНКО Леонід Юрійович
БАРМЯТОВА Олена Миколаївна
КОРОВАЙ Максим Валерійович
ЛЕВКІВСЬКИЙ Микола Миколайович

ВРАДІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
САЛО Ігор Миколайович
ІЛЬЧУК Василь Іванович
МАКСИМЕНКО Валентина Миколаївна
ЦУРКАН Людмила Василівна

КРИВООЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БУЗІНСЬКИЙ Павло Григорович – голова ради
БІЛКОВСЬКА Юлія Анатоліївна
МАКСИМЮК Олена Олександрівна
КРОХМАЛЬ Юрій Миколайович
ПІДВИСОЦЬКИЙ Андрій Васильович
ПАНАСЮК Валентина Іванівна
КРОПИВНИЦЬКА Лілія Миколаївна

ВОЛОДИМИРІВСЬКА СІЛЬСКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УНГУРЯНУ Вадим Леонідович
МОЗГОВИЙ Олександр Миколайович
МАРТИНОВ Костянтин Миколайович
ПОБЕРЕЖНА Людмила Костянтинівна

ГОРОХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МАЦУК Надія Василівна
КУГЛЯР Петро Михайлович
ЗАЛІПСЬКИЙ Олександр Володимирович
БАНДУРОВА Лідія Тимофіївна
ЛІХАЦЬКА Алла Львівна
КУГЛЯР Дмитро Петрович
БІДЮК Ігор Анатолійович

ІНГУЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗАЙКО Микола Васильович
ІВАСКЕВИЧ Денис Віталійович
ГАСАНОВ Камран Гасан-Огли
КУРЧИК Леся Миколаївна
КУЗНЕНКО Руслана Петрівна

ПРИВІЛЬНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЛЮСАРЕНКО Сергій Анатолійович
БРЕК Марина Юріївна
БОГДАНОВ Валерій Олександрович
РАДЗІВІЛО Людмила Миколаївна
КОЧЕРЖЕНКО Любов Михайлівна

ШИРОКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОЛЬОВИЙ Микола Миколайович
ЛУЦИК Наталія Володимирівна
ХИМИЧ Віктор Михайлович
ЗАЇКІН Юрій Олексійович
АФАНАСЬЄВ Віталій Вікторович
ІВАНЧЕНКО Тетяна Василівна
ВІЛЬХОВАТСЬКА Ірина Ігорівна
КОЗЛОВСЬКИЙ Олександр Вячеславович
КОТИК Юрій Вячеславович
КІОРЕСКО Богдан Дмитрович
ВАТЮК Олександр Олександрович

БУЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГОНЧАРЕНКО Ольга Василівна
ПОПОВИЧ Ірина Григорівна
БАЛАКШЕЙ Тетяна Анатоліївна
ФЕДОРОВ Олександр Семенович
ІВАЩЕНКО Ігор Олександрович
ЧУДАК Лариса Анатоліївна
ГОЛЯНИЧ Микола Іванович
ВЕНДА Лариса Іванівна
ФІКС Олександр Васильович

ДОРОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЖУК Валентина Леонідівна
МУХАРОВСЬКА Тетяна Петрівна
ГОНЧАРЕНКО Олена Сергіївна
ПОПОВА Світлана Георгіївна
СТАЦЕНКО Дмитро Володимирович
ЗВЄКОВА Наталія Олександрівна
КУЛЬЧИЦЬКИЙ Микола Васильович

МОСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОНИЩЕНКО Ольга Юріївна
НОВОМАР’ЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДЗЕНЗУРА Дмитрій Володимирович
СІНІЦИН Юрій Миколайович
ЮДІЦЬКИЙ Василь Григорович
МОСКАЛЕНКО Сергій Іванович

ПРИБУЖАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВОЗНЕСЕНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УМІНСЬКИЙ Леонід Феліксович
КВАШЕНКО Ірина Володимирівна
ДЕГТЯРЕНКО Валентина Семенівна
СЕМЧЕВА Олена Олександрівна
ХРЯКОВА Наталія Вациславівна
ШПАК Ольга Анатоліївна
ЧАЙЧУК Людмила Вікторівна
КРУПЄНЯ Анатолія Іванович

ВЕСНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГАВРИЛЯК Ольга Василівна
ТКАЧЕНКО Костянтин Олександрович
КВІТКОВСЬКА Катерина Олександрівна

ГАЛИЦИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
БІЛЕЦЬКИЙ Сергій Григорович
ВОЛЧЕНКО Ростислав Павлович
ТЮТЮННИК Сергій Миколайович

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДРАЙЧИК Олександр Францович

КУЦУРУБСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
МУРАВЙОВА Тетяна Сергіївна
ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ Андрій Васильович
КАЧМАР Михайло Остапович
НЄДОВ Володимир Андрійович
ІЛЬЮК Інна Дмитрівна
ЯШНІКОВ Олексій Миколайович
ВАЩИШИН Олена Іванівна
ВЕСЕЛОВСЬКА Світлана Анатоліївна
ЯВОРСЬКА Тетяна Миколаївна
ПОСПЕЛОВ Олег Гаврилович

МІШКОВО-ПОГОРІЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІВАНОВ Олег Анатолійович
НЕЧАЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
САДРІДІНОВ Джамшед Шамсідінович
ЛЕВІНА Олена Миколаївна
ЄВПАКОВ Володимир Миколайович
ТУЗ Володимир Григорович
МІНАКОВ Михайло Вікторович
ТОВКАЧ Світлана Анатоліївна

РАДСАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КУЧЕР Сергій Георгійович
ПІНЬКОВА Оксана Іванівна
ВАСЮТИНСЬКА Ольга Олексіївна
КУРЕЛЯК Людмила Олексіївна
ОДІНЦОВ Георгій Анатолійович
ДЕНИСЮК Євгеній Миколайович
ЧУМАК Тетяна Петрівна
БОГДАНОВ Сергій Андрійович
ПОНОМАРЕНКО Олена Василівна
МАЙМУР Оксана Василівна
ШТАНЬКО Володимир Олександрович
ПІНЬКОВА Анна Леонідівна
ХОДЮК Віталій Володимирович
САМОФАЛ Ольга Володимирівна
МОКРИЦЬКА Наталія Миколаївна
СМІРЕНІН Віктор Віталійович
ТОНКІХ Ігор Миколайович

СТЕПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РАКОЧА Тетяна Миколаївна
СУХОЄЛАНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТЕФАНЮК Леся Андріївна

ЧОРНОМОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГОЛІНКО Андрій Миколайович
ДОЛЮК Захарій Володимирович
ДОНЧЕНКО Ганна Миколаївна
ВЛАСЮК Анна Іванівна
ЛОБАЗОВА Ірина Миколаївна

ШЕВЧЕНКІВСЬА СІЛЬСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ГРУШЕВСЬКА Валентина Анатоліївна
ГУСАРОВ Василь Іванович

МИГІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЗАЦЕРКІВНИЙ Микола Миколайович
МАЛЯРЕНКО Тетяна Дмитрівна