Уряд форсує проведення пенсійної реформи без громадського обговорення та узгодження з суспільством

Уряд намагається за декілька тижнів доопрацювати законопроект про пенсійну реформу та передати його в парламент до 16 травня. Саме у травні цього року доля мільйонів українських пенсіонерів може бути вирішена.

Така швидкість уряду пояснюється тиском з боку МВФ, з яким пенсійна за словами міністра соцполітики Андрія Реви, реформа узгоджена на 99%. Залишились лише технічні питання.

Що це за питання та, загалом, про зміст реформи знає лише вузьке коло урядовців, які вели перемовини з МВФ та узгоджували якісь положення, механізми і інструменти пенсійної реформи.

Уряд фактично уникає дискусії. На всі запитання міністр соцполітики відповідає: «Меморандум розставив всі крапки над і» (Меморандум з МВФ).

Партія «Наш край» вважає неприпустимим прийняття рішення по пенсійної реформі без обговорення. Пенсійне забезпечення стосується кожного українця.

Ми впевнені, що українці мають право отримати повний обсяг інформації про пенсійну реформу до її впровадження та взяти участь в її обговоренні.

Партія «Наш край» вимагає призупинення пенсійної реформи доки не будуть оголошені та обговоренні її принципи і механізми. Реформа пенсійної системи може впроваджуватися лише після узгодження із суспільством.

Теги: , , , Рева