Напад на приймальню «Нашого краю» у Маріуполі – відповідь на зростання впливовості партії в Донецькій області і по Україні загалом, – Сергій Третьяков

Напад на громадську приймальню «Нашого краю» в Маріуполі – реакція на зростаючу впливовість партії в Донецькій області і по Україні загалом. Про це заявив голова Донецької обласної організації партії Сергій Третьяков.

Він повідомив, що в ніч з 3 на 4 травня невідомі розгромили громадську приймальню партії. Нападники зірвали банер з символікою «Нашого краю» та розмалювали стіни офісу.

«Зростання підтримки «Нашого краю» в Донецькій області і по Україні загалом, що підтверджено останніми виборами в ОТГ, провокує владу і наших політичних опонентів на дії у відповідь. Разом з тим, подібні дії шкодять не партії, не її лідерам, а рядовим маріупольцям, які кожного дня отримують допомогу та підтримку в громадських приймальнях партії», – заявив Сергій Третьяков.

Він нагадав, що згідно з даними Комітету виборців України, «Наш край» переміг на виборах в міських ОТГ, які відбулися 30 квітня. Результат партії: 42 обраних депутата, 17,4% від усіх партій, чиї представники пройшли до місцевих рад.

Деталі читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=6359

Теги: Маріуполь, напад, , Третьяков