«Наш край» вимагає зупинити політичний тиск на партію

Партія «Наш край» вимагає від влади зупинити політичний тиск та припинити переслідувати партійців. Про це йдеться в заяві партії.

Сьогодні керівника фракції «Нашого краю» в Київській обласній раді Ярослава Добрянського викликали в обласну прокуратуру.

«У п’ятницю, напередодні вихідних, Ярослава Добрянського викликали в прокуратуру — ймовірно із метою вручити підозру, а в гіршому випадку — взяти під арешт. Через два вихідних дня у нього не буде можливості негайно оскаржити рішення прокуратури. Це спроба позбавити громадянина України можливості законно захищати свої права. Ми вимагаємо від влади зупинити політичний тиск та припинити переслідувати наших партійців», — заявляє партія.

«Наш край» вважає, що прокуратура виконує політичне замовлення зробити партію контрольованою та керованою в ручному режимі.

«Спроба зробити із нашої політичної сили «ручну» партію — не пройде! «Наш край» і надалі буде захищати своїх партійців, відстоювати конституційні права всіх українців і вимагати від влади виконувати свої обіцянки та дотримуватися законів!», — заявляє «Наш край».

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=7280

Теги: