Влада має створити перехідний період для закриття «сплячих» ФОПів

Влада повинна запровадити перехідний період для припинення діяльності фізичних осіб-підприємців, яких зобов’язали сплачувати соціальний внесок навіть за відсутності доходів. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, приватні підприємці не мали достатньо часу для визначення власної подальшої долі, оскільки зміни до Бюджетного кодексу були ухвалені за кілька днів до Нового року.

«За наявних умов, тисячі «спрощенців» просто не встигли анулювати реєстрацію та змушені будуть сплатити за січень 704 грн єдиного соціального внеску, не заробивши жодної копійки. Тому Кабмін та парламент мають негайно запровадити для так званих «сплячих» ФОПів кількамісячний перехідний період, щоб ті могли припинити свою діяльність», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що «Наш край» негативно оцінює рішення про сплату ЄСВ фізособами-підприємцями, які не отримують доходів, однак якщо вже влада наважилася на такий крок, то це мало відбуватися у цивілізований спосіб.

Співголова партії також наголосив, що ажіотажне закриття «спрощенців», викликане непродуманим рішенням влади, може містити корупційні ризики.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5195