“Наш край”: Гройсман має особисто пояснити у Раді, чому українці стали гірше жити

Особисто прозвітувати перед Верховною Радою за два роки роботи уряду закликає прем’єр-міністра Володимира Гройсмана “Наш край”. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, голова уряду має особисто пояснити провал реформ та назвати причини погіршення життя українців за два роки його перебування на посаді прем’єр-міністра.

“Цього тижня виповнюється два роки уряду Володимира Гройсмана. Жодного разу голова уряду не звітував особисто у парламентській залі за роботу Кабміну. Сьогодні, коли більшість реформ, розпочатих урядом, фактично провалені, він має особисто прозвітувати перед Верховною Радою ”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що партія вимагає відповісти на 5 запитань від “Нашого краю”.

“Чому зросли ціна на продукти: зокрема, за два роки на 76% подорожчав Великодній кошик? Чому на 71% зросли тарифи на житло, воду, електроенергію та газ? Чому населення України скоротилося на понад 343 тисячі, а це майже населення Вінниці? Чому скасовують пільги: уряд монетизував пільги та дозволив їздити пільговикам аж половину місяця, а пенсіонери у деяких регіонах взагалі позбулися такої можливості? Чому медреформа перетворилась на чергу до лікарів, яких не вистачає – українській медицині загалом бракує майже 150 тисяч фахівців?”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він закликав прем’єр-міністра проявити повагу до українського народу і Верховної Ради, яка призначила Кабмін, та особисто прийти в парламент.

Детальніше читайте на сайті  — https://goo.gl/i9SV7z

Теги: , , , , , ,