«Школа повинна бути головним двигуном соціальних змін у селі. Ось моя відповідь жителям Казанківщини на питання освітньої реформи», — Олена Донченко

Кандидат в депутати до Верховної Ради по 130 округу від «Нашого краю» має своє бачення реформи освіти в Україні. Особливо її турбує стан освіти в сільській місцевості.

«Сьогодні багато дітей не можуть скласти зовнішнє тестування, але так як не у всіх є можливість здобувати освіту за кордоном, ми рухаємося до того, що в Україні буде все менше населення з вищою освітою. І, в основному, це стосується дітей в сільській місцевості та віддалених районах. Відсутність якісної сучасної матеріально-технічної бази, нестача вчителів — всі ці фактори є причинами того, що діти в селах не мають рівних умов з дітьми, які отримують освіту у містах», — вважає Олена Донченко.

Кандидат вважає, що всі реформи, освітня зокрема, не зможуть в повній мірі реалізовуватись і досягати мети, доки не буде покращено інфраструктурний показник в сільській місцевості.

«Ситуація погіршилася ще тим, що нова реформа призвела до укрупнення шкіл, але проблема сполучення між селами досі не вирішена. Та найголовніша проблема в тому, що реформа освіти не врахувала питання відсутності кадрів в сільських школах, рівним чином, як і в лікарнях. Школа повинна бути головним двигуном соціальних змін у селі», — висловила думку Донченко під час зустрічі з жителями Казанківщини.

Нагадаємо, Олена Донченко  — кандидат у депутати Верховної Ради України від «Нашого краю» по 130 одномандатному виборчому округу (Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський, Снігурівський райони).

Олена ДОНЧЕНКО: ЖІНКА, ЯКА ГОТОВА ЗМІНЮВАТИ МАЙБУТНЄ (Відео)